24 Şubat 2011 Perşembe

yalan rüzgarı

3-5 Maç ardarda kazandık diye aykut kocaman büyük düşünür, son hava bükücü,ünlü felsefik kişilik oldu. tanımasam 16 kitabı var sanarım. Ama gel gör ki tek felsefesi takımın başına geçene kadar 1 şampiyonluğumuzu engelleyip, sorun yaratmak ve istediğini elde edince de geçmişe bok atmaktır....
şimdi varsayalım şampiyon olduk(ki çok yüksek ihtimal değil),şampiyonlar liginde ön eleme oynayacakmıyız bilmiyorum eğerki oynayacaksak avrupa kupalarında toplam 4 maça çıkmış sahaya girerken ayakları titreyen, paoka ve young boysa fenerbahçenin başındayken elenmiş aykutla şansımız nedir?
,

şampiyonlar liginde ön eleme oynamıyorsak daha vahim mustafa denizlinin 0 çektiği günlere ertuğrul sağlamın sadece 1 gol atabilmiş olmaya tüm benliğini adadığı günlere mi döneceğiz..


Antalya maçından sonra sahadaki coşku bu takımın dolayısıyla aykutun vizyonunu gösteriyor, 5-10 tane yalaka buna takım ruhu, kenetlenmişlik vs. vs. desede fenerbahçe antalyayı yendi diye kupa kaldırmış gibi sevinmez arkadaş...Sonuç itibariyle sadece geçen yıl kaçan şampiyonluk değil, kaybettiğimiz paralar değil, kaybettiğimiz,yıllardır üstüne ekleyerek oluşturduğumuz avrupa vizyonu değil, böyle dalaverelerle sırf kendi çıkarları için, sadece fenerbahçe teknik direktörü olarak başarısız bir yıl geçirmiş olmak için, fenerbahçeyi bu hale düşürdüğü için aykutun fenerbahçeliliğine inanmıyor , kendisine güvenmiyor, nefretimi yineliyorum....böyle gelecek şampiyonluğuda istemiyorum.....

4 yorum:

 1. valla haklısın.bende iki satır bir şeyler yazayım istiyorum ama takım kazanıyor ya hani köstek oluyormuş gibi olan istemedim ama sen kendini ifade etmişsin.bakalım inşallah (sevmem ama) aykut'ta fenerin f.terimi olsun da kupaları görelim.yoksa fenerin durumu iyi değil.

  YanıtlaSil
 2. bu fenerin fatih terimi olmasıyla ilgili konuyu yazmıştım daha önce f. terim bu konuda bize çok kötü bir örnek ama aykutla arasında çok derin farklar var. mesela aykut önümüzdeki yıl lig tv yorumcusu olmazsa eğer medyada hiç ismini görmeyiz. yani aykut fenerbahçedeki koltuğunu kaybettiği anda çevresinde de kimseyi bulamaz.. hatta aykut medya çevresinin çıkarlarına hizmet ettiği için destekleniyor, fatih terim zaten federasyonda ve medyada güçlüydü galatasaray bunu perçinledi. benim görüşüm aykut seneye ya lig tv yada bank asya liginde düşmemeye oynar zaten layığı da budur

  YanıtlaSil
 3. :) bizim gibi düşünen pek yok ama galiba.sonuçta gene medyatik olan kalacak orda ve gene biz dövüneceğiz taraftar.olacak.

  YanıtlaSil
 4. Hi, I came across your site and wasn’t able to get an email address to contact you. Would you please consider adding a link to my website on your page. We are happy to offer you a 10% discount to our Online Store if you do so. Please email me back and I would be happy to give you our link.

  Thanks!

  Frank
  frank641w@gmail.com

  YanıtlaSil